“Dridhet” Barcelona, Rakitiç drejt super-ekipit evropian

99
SHARE

Kroati ka pranuar një ofertë tunduese.

Ivan Rakitic mund të ndërrojë ambient gjatë ditëve të mbetura të afatit kalimtar.

Sipas “Mundo Deportivo”, kroati ka pranuar një ofertë tunduese, përcjellë “Lajmi.net”.

PSG ka shprehur interesim të fuqishëm për Rakitic.

Tani i mbetet kroatit të vendosë mes milionave të PSG-së dhe dashurisë për Barcelonën.

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.