Drejtuesit e klubit befasohen para ndeshjes së Champions League, urithi u prish fushën

94
SHARE

Drejtuesit e klubit ukrainas të Shakhtar Donetskit janë befasuar këtë të enjte me vrimat që i kanë parë në stadiumin “Kharkiv”.

Përgjegjësit e mirëmbajtjes së fushës kanë filluar menjëherë të merren me problemin dhe kanë gjetur urithë.

Pas kësaj pritet që çdo gjë të jetë në rregull për t’u zhvilluar ndeshja e të mërkurës që vjen në kuadër të Ligës së Kampionëve mes Shakhtarit dhe Hoffenheimit, e vlefshme për Grupin F

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.