Draxler kthehet në Bundesliga?

79
SHARE

Schalke dëshiron që ta rikthejë në skuadër Julian Draxlerin nga Paris Saint-Germaini para se të mbyllet afati kalimtar, shkruan CalcioMercato.

Draxler kalo në PSG nga Wolfsburgu në janar të vitit 2017, pas largimit nga Schalke 18 muaj para kalimit në Paris.

Gjermani nuk e ka vendin e garantuar në formacion, dhe Schalke ka filluar të bëjë kontakte për një transferim të mundshëm të tij.

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.