Ditë shumë speciale për Xherdan Shaqirin!

23
SHARE

Sot është një ditë speciale për Xherdan Shaqirin.

Lojtari me prejardhje nga Gjilani, sot ka mbushur 27 vite.

Xherdan Shaqiri duket se sot e ka një ditë të ngjeshur, pasi ende nuk ka bërë një postim me rastin e ditëlindjes së tij, përcjell “lajmi.net”.

Anësori i Liverpoolit, me gjasë është duke u përgatitur për shumë befasi nga familjarët dhe miqtë e tij, në këtë ditë speciale për të. /Lajmi.net/

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.