Di Maria përfundimisht kërkon të luaj për këtë skuadër

53
SHARE

Angel Di Maria më në fund ka vendosur që tu jap fund thashethemeve për të ardhmen e tij.

Anësori argjentinas u transferuar te PSG-ja nga Manchester United për 65 milionë euro, e që nga atëherë ka qenë një lojtar tejet i rëndësishëm.

Di Maria ishte kërkuar nga Barcelona dhe Juventusi, por që ai ka befasuar të gjithë pasi ka vendosur ta rinovoj kontratën me klubin francez.

© SYRI.net

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.