Derbi londinez përfundon pa fitues

31
SHARE

Chelsea dhe Arsenal kanë barazuar në ndeshjen e parë të gjysmëfinales në Carabao Cup.

Kjo përballje ka përfunduar pa gola 0-0, me dy skuadrat që patën raste të pakonkretizuara, transmeton Transferimet.net.

Takimi i dytë ndërmjet rivalëve londinez zhvillohet më 24 janar, kur edhe do të vendoset se kush do të shkojë në finale.

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.