Coutinho befasoi të gjithë, ja çka bëri në paraqitjen e tij të parë te Barcelona

139
SHARE

Barcelona ka kaluar në gjysmëfinale të ‘Kupës së Mbretit’, pasi që kanë eliminuar Espanyolin.

Katalanasit i bashkohen Sevillës, Valencias dhe Leganesit në gjysmëfinale.

Sevilla eliminoi Atletico Madridin, ndërsa Valencia arriti të fitojë vetëm në penallti ndaj finalistit të vitit të kaluar, Alavesit.

Befasinë më të madhe e bëri Leganes, të cilët eliminuan Real Madridin dhe atë me fitore midis ‘Santiago Bernabeut’, transmeton Periskopi.

Barcelona me golat e Suarezit dhe Lionel Messit, që në pjesën e parë, siguruan kualifikimin në gjysmëfinale.

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.