Chelsea – Man Utd, formacionet e finales në FA Cup

50
SHARE

Chelsea dhe Manchester United takohen sot në finalen e FA Cup.Finalja në Wembley sjellë dy rivalët e mëdhenj duke luftuar për një tjetër trofe.

“Goal” ka publikuar formacionet e mundshme të skuadrave,

CHELSEA (3-5-2): Courtois; Azpilicueta, Cahill, Rudiger; Moses, Fabregas, Kanté, Bakayoko, Alonso; Giroud, Hazard.

MANCHESTER UNITED (4-3-3): De Gea; Valencia, Smalling, Jones, Young; Herrera, Matic; Lingard, Pogba, Sanchez; Lukaku.

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.