Chelsea – Derby, formacionet zyrtare

16
SHARE

Janë publikuar formacionet zyrtare të Chelsea dhe Derby County para përballjes së tyre në Carabao Cup.

Chelsea: Caballero; Zappacosta, Cahill, Christensen, Emerson; Kante, Fabregas, Kovacic; Loftus-Cheek, Morata, Willian

Derby: Carson; Bogle, Keogh, Tomori, Malone; Huddlestone, Mount; Wilson, Lawrence, Waghorn; Marriott

Ndeshja është e vlefshme për 1/8 e finales së kompeticionit.

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.