Chelsea – Arsenal, formacionet zyrtare

88
SHARE

Chelsea dhe Arsenal zhvillojnë ndeshjen e parë të gjysmëfinales së dytë të Carabao Cup.

Kjo ndeshje luhet në Stamford Bridge me fillim nga ora 21:00, ndërsa takimi i dytë, në Emirates, zhvillohet më 24 janar, transmeton Transferimet.net.

Formacionet zyrtare:

Chelsea:

Arsenal:

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.