Cavani ka gjetur klubin e ri

47
SHARE

Edinson Cavani po lidhet me një rikthimi te Napoli.

Edinson Cavani nuk është i lumtur te PSG-ja, andaj po e dëshiron largimin.

Sulmuesi uruguaian po kërkohet nga Napoli, mirëpo një gjë e tillë nuk do të ndodh, përcjell “lajmi.net”.

Cavani kërkon që të transferohet te një skuadër ku mund të fitoj trofe, andaj ka refuzuar kalimin te skuadra italiane.

Me gjasë uruguaiani do të kaloj në Premierligë, aty ku e kërkon Chelsea dhe Manchester United. /Lajmi.net/

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.