Tuesday, March 20, 2018

Sporti Vendor

Ka ndërruar jetë Agim Binaku

Agim Binaku ishte emër nga më të shquarit të gazetarisë sportive në Kosovë dhe më gjerë Me pikëllim ju njoftojmë se u nda nga...

ZYRTARE: Lepenci transferon dy lojtar!

KF Lepenci nga Kaçaniku ka bërë dy transferime. Bëhet fjal për Burhan Demën dhe Shkëlqim Rexhaj, transmeton Transferimet.net. Dema u largua nga KF Vitia pas dy...

ZYRTARE: Hidhet shorti. Ja kundërshtari i Kosovës në Ligën e Kombeve

Sapo ka përfunduar hedhja e shorti për Ligën e Kombeve. Fati i goglave ka vendosur që Kosova të luajë në grup me Maltën, Ishujt Faroe...

Oferta nga Shqipëria dhe Kosova! Ku do të transferohet talenti nga...

Bëhet fjalë për 17 vjeçarin e talentuar Kujtim Fetahu që aktualishtë luan tek Juniorët e Prishtinës ,mirpo talenti i tij ka ra në sy...

ZYRTARE: Ky është transferimi i parë i KF Lepencit

Lepenci ka bërë goditjen e parë në merkaton dimërore duke rikthyer Drilon Shurdhanin. Shurdhani ishte pjesë e Vllazërisë së Pozhoranit, por tani ai do të...

Sherr në kampionatin shqiptar, goditet arbitri (VIDEO)

Momente tensioni ka pasur në ndeshjen e Kategorisë së Dytë, mes Delvinës dhe Butrintit. Në minutën e 30-të, arbitri i ndeshjes është goditur nga...