Friday, September 21, 2018

Premier League

Watford transferon lojtarin e Liverpool?

I dështuari i Liverpool, Lazar Markovic nuk ka të ardhme te Liverpool. Serbi që një kohë të gjatë nuk po mund të bind trajnerin gjerman...

Gazetarja bën premtimin e ‘çmendur’: Dal lakuriq, nëse Salah…

Mohamed Salah është duke kaluar sezonin më mbresëlënës me skuadrën e Liverpoolit. Egjiptiani pas javës së 30 kryeson listën e golashënuesve në Premier League me...

Zbulohet arsyeja e dështimit të marrëveshjes Fekir-Liverpool

Përfundimisht, DËSHTON marrëveshja për transferimin e Nabil Fekir nga Lyon në Liverpool. Dhe shkas i kësaj mosmarrëveshjeje mes dy klubeve besohet të ketë qenë ana...

4 transferimet më të shtrenjta në merkaton e verës

Merkato e verës është gjithmonë një kohë e nxehtë, pasi klubet përgatisin skuadrat e tyre për sezonin e ardhshëm. Ndërsa ende jemi në muajin korrik,...

Luis Enrique arrin marrëveshje me Chelsean?

Për të na ndihmuar klikoni në reklamat që ju shfaqen në këtë lajm, jemi një grup gazetarësh dhe këtë punë e bëjmë vullnetarisht dhe...

Konfirmohet: Real Madrid transferon Nabil Fekir?

Konfirmohet interesimi i Real Madrid për super mesfushorin Nabil Fekir. Ky i fundit kishte arritur marrëveshje me skuadrën angleze Liverpool ku dhe kishte ...

​Zbulohet arsyeja pse Alderweireldi nuk e kishte logon e Tottenhamit në...

Qendërmbrojtësi belg i Tottenhamit, Toby Alderweireld, nuk e kishte logon e klubit në fanellë gjatë ndeshjes kundër Liverpoolit. Këtë gjë e kishin vënë re...

Habit futbollisti i njohur i Arsenalit: “Ata më thonë se jam...

Habit futbollisti i njohur i Arsenalit: “Ata më thonë se jam ndryshe nga të tjerët , sepse…” 12 Shtator, 2018 Mbrojtësi spanjoll i Arsenalit Hector...

Arsenal regjistron interesim për yllin e Juventusit

Arsenal është i lidhur nga mediat me një lëvizje për mbrojtësin e Juventusit, Mehdi Benatia. "Premium Sport" raporton se Arsenal dhe Marseilla kanë shfaqur interes...

Mourinho e do yllin e Bayern-it, përgatit ofertën 50 milionë euro

Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho dëshiron të nënshkruajë me mesfushorin e Bayern Munich, Arturo Vidal këtë verë, raporton "La Cuarta". Mourinho po mendon të...