Saturday, August 18, 2018

Parashikime

Dy ditë radhazi i saktë, ja skedina e ekspertit për sot

Stefano Palmieri, i cili formulon parashikimet e ndeshjeve të futbollit te prestigjiozja sportive italiane “Calciomeracto”, jep 3 ndeshje për skedinën e kësaj të enjteje. Angli-Kosta...

Skedina e ekspertit: Ja si del finalja Chelsea-United dhe 4 të...

Stefano Palmieri, i cili formulon parashikimet e ndeshjeve të futbollit te prestigjiozja sportive italiane “Calciomeracto”, jep këto ndeshje për skedinën e sotme. Skedina Chelsea-Manchester United 0-2...

Sot java e fundit e Serisë B, njihuni me parashikimet e...

Stefano Palmieri, i cili formulon parashikimet e ndeshjeve të futbollit te prestigjiozja sportive italiane “Calciomeracto”, fokusohet te java e fundit e Serisë B italiane...

Eksperti ‘zbarkon‘ në Angli, ja parashikimi për sot

Stefano Palmieri, i cili formulon parashikimet e ndeshjeve të futbollit te prestigjiozja sportive italiane “Calciomeracto”, jep 1 ndeshje angleze për skedinën e sotme: Aston Villa-Middlesbrough...

Parashikimi i çmenduri i ekspertit 2 të ndeshje ‘sigurta’ koeficienti 625

Një ekspert Gjerman ka bërë dy parashikime të çmendura ku sipas tij dy ndeshje që mund të dalin me pjesë dhe kanë një super...

Skedina e çmendur për sot, koeficienti mbi 1000

Bookmakersat britanik kanë publikuar një skedinë të çmendur me 10 ndeshje dhe koeficient 1000. Shënim: Në baste nuk ka asgjë të sigurtë ata mund të...

Dy ndeshje për sot, ja skedina e ekspertit

Stefano Palmieri, i cili formulon parashikimet e ndeshjeve të futbollit te prestigjiozja sportive italiane “Calciomeracto”, jep këto ndeshje për skedinën e sotme. Venezia-Palermo X (Koeficienti...

Skedina e çmendur, e pabesueshme se si e kishte luajtur Milanin

Një bastexhi ka fituar një shumë të mirë parash dje edhe pse ka luajtur vetëm 4 ndeshje. Djali nuk e ka treguar shumë e vendosur...

Kjo është skedina për sot!

Gjatë ditës së sotme do të zhvillohen ndeshjet të rëndësishme ku ne ju japim parashikimin për 4 ndeshje. Sot luhen disa ndeshjet në kampionatet kryesore...

Vuri bast gabimisht fitoren e Romës, fitoi mbi 52 mijë dollarë

Fati ndonjëherë të rezervon surpriza që as që mund t’i kesh ëndërruar. Ndodhi me një të apasionuar pas skedinave, që fitorja e Romës me Barcelonën...