Parashikime

Eksperti ‘zbarkon‘ në Angli, ja parashikimi për sot

Stefano Palmieri, i cili formulon parashikimet e ndeshjeve të futbollit te prestigjiozja sportive italiane “Calciomeracto”, jep 1 ndeshje angleze për skedinën e sotme: Aston Villa-Middlesbrough...

Parashikimi i çmenduri i ekspertit 2 të ndeshje ‘sigurta’ koeficienti 625

Një ekspert Gjerman ka bërë dy parashikime të çmendura ku sipas tij dy ndeshje që mund të dalin me pjesë dhe kanë një super...

Skedina e çmendur për sot, koeficienti mbi 1000

Bookmakersat britanik kanë publikuar një skedinë të çmendur me 10 ndeshje dhe koeficient 1000. Shënim: Në baste nuk ka asgjë të sigurtë ata mund të...

Dy ndeshje për sot, ja skedina e ekspertit

Stefano Palmieri, i cili formulon parashikimet e ndeshjeve të futbollit te prestigjiozja sportive italiane “Calciomeracto”, jep këto ndeshje për skedinën e sotme. Venezia-Palermo X (Koeficienti...

Skedina e çmendur, e pabesueshme se si e kishte luajtur Milanin

Një bastexhi ka fituar një shumë të mirë parash dje edhe pse ka luajtur vetëm 4 ndeshje. Djali nuk e ka treguar shumë e vendosur...

Kjo është skedina për sot!

Gjatë ditës së sotme do të zhvillohen ndeshjet të rëndësishme ku ne ju japim parashikimin për 4 ndeshje. Sot luhen disa ndeshjet në kampionatet kryesore...

Vuri bast gabimisht fitoren e Romës, fitoi mbi 52 mijë dollarë

Fati ndonjëherë të rezervon surpriza që as që mund t’i kesh ëndërruar. Ndodhi me një të apasionuar pas skedinave, që fitorja e Romës me Barcelonën...

Skedina e çmendur, nuk do ta besoni se si i kishte...

Një djal nga Mallakastra ka bërë një parashikim të çmendur me ndeshjet e Champions League. Ai ka luajtur 1-3+ Romën dhe 1-2 me pjesë Liverpoolin,...

Skedina e ditës, sot më shumë se kurrë mund të fitoni...

Bastoret botërore kanë parashikuar disa ndeshjes edhe sot. Ndeshja kryesore do të jetë ajo në mes të Real Madridit dhe Atletiko Madridit, por duke mos...

Skedina e ditës/ Ja 5 ndeshjet që sot ju bëjnë me...

Kujdes: Në baste asgjë nuk është e sigurt, ndaj ne japim vetëm parashikimet tona Koeficienti shkon rreth 20.00 pra me 500 leke fitoni reth 1000...