Friday, December 14, 2018

Ligue 1

Interi godet në merkato, ja mirë ja hiq…

Pretendohet se Ramires ka pranuar të bashkohet me Interin, ndërsa Javier Pastore gjithashtu dëshiron të lëvizë nga Paris Saint-Germain, shkruan orainfo përcjell Transferimet.net Ramires po...

Neymar-Real Madrid..!! Braziliani i dërgon mesazh Isco-s, ja çfarë i thotë

Objektivi i Real Madrid Neymar thuhet se i ka thënë Isco se dëshiron që Cristiano Ronaldo dhe Karim Benzema të largohen nga Bernabeu nëse...

LAJMI I FUNDIT: Arrihet marrëveshja, Fekir lojtar i Liverpool?

Raporte shumë të besueshme kanë njoftuar se Liverpool ka arritur marrëveshje me Lyon për Nabil Fekir. Ky transferim Liverpoolit pritet ti kushtoj hiq më pak...

ZYRTARE: Sfidë e re për Ben Arfan, por nuk largohet nga...

Reprezentuesi francez Hatem Ben Arfa i është bashkuar Rennes nga Paris Saint-Germain, ka zbuluar vetë lojtari përmes llogarisë zyrtare në Twitter. 31 vjeçari i ka...

Di Maria lëshon ‘bombën’ me ekipin e ri, kundërshtar i përbetuar...

Angel Di Maria mund të rikthehet në La Ligë nga Paris Saint-Germain. E ardhmja e Griezmann tek Atletico Madrid nuk është aq e sigurt, ndaj...

Moura po largohet nga PSG, por do të befasoheni ku po...

Lucas Moura ka kohë që nuk po luan standard te PSG-ja. Anësori brazilian ka mbetur nën hijen e Neymarit dhe Mbappes, andaj nuk po ka...

‘Luaj me Neymarin te Reali’ , lojtari ‘aksidentalisht’ zbulon blerjen e...

Vinicius Junior tashmë është një lojtar i Real Madridit. Të paktën jashtë fushës së lojës. Braziliani, i cili mbush 18 vjec në korrik, kur edhe...

E kërkoi Milan dhe Interi, nuk do ta besoni ku përfundon...

E ardhmja e Lucas Moura përfundimisht nuk do ë jetë në futbollin italian. Sulmuesi i Paris Saint-Germain, i kërkuar edhe nga Interi dhe Milani, po...

5 kushtet që Neymar kërkon nga Perez për tu bashkuar me...

Neymar thuhet se ka përshkruar pesë kushtet që Florentino Perez duhet të ndjekë nëse ai do të bashkohet me Real Madridin. Superylli brazilian Neymar iu...

Mino Raiola i ofron Pogban gjigantit europian

Mesfushori i Manchester United, Paul Pogba, i është ofruar Paris Saint-Germain nga agjenti i tij Mino Raiola, sipas Daily Record. Reprezentuesi i Francës ka pasur...