Saturday, October 20, 2018

Liga Braziliane

ZYRTARE: Fred befason me skuadrën e re

Nuk besoj që e keni harruar lordin e Brazilit, Fred i cili tani është bërë me skuadër të re. Fred tani zyrtarisht është lojtar i...

ZYRTARE: Gabigol bëhet me skuadër të re!

Sulmuesi i Interit, Gabriel Barbosa (Gabigol) është rikthyer te Santosi për 12 muaj në formë huazimi, ka konfirmuar klubi brazilian. Sulmuesi brazilian i ishte bashkuar...

Portieri i “tripletës” me Interin i thotë lamtumirë futbollit

Shumë lot, përqafime, duartrokitje dhe emocione kanë shoqëruar sot largimin nga sporti të portierit Julio Cesar, që në moshën 38-vjeçare vendos t’i thotë lamtumirë...

Luan tregon të vërtetën rreth interesimit të Liverpool

Ylli i Gremio Luan ka mohuar se Liverpooli ka bërë një ofertë për shërbimet e tij. Thashethemet këtë javë kanë sugjeruar se Reds kanë hyrë...