Tuesday, March 20, 2018

Liga Braziliane

Chapecoense bën diçka të jashtëzakonshme një vit pas aksidentit tragjik

Kjo arritje erdhi një vit pas incidentit ajror, ku humbën pjesë 71 njerëz të lidhur me klubin brazilian. Chapecoense është kualifikuar historikisht në Copa Libertadores...

Rikthehet Adriano, befason gjithë botën me skuadrën e re

Adriano do t’i rikthehet futbollit aktiv. Ish-sulmuesi i Interit dhe Romës do të luajë për Flamengon. Sipas raportimeve të fundit, ai ka arritur marrëveshje me...