Sunday, October 21, 2018

La Liga

Barcelona me një tjetër transferim gjigant nga Premier Liga

Barcelona identifikon objektivin më të madh të verës në afatin kalimtar. Klubi katalunas ka shprehur interesim të fuqishëm për mesfushorin e Tottenhamit, Christian Eriksen. Sipas “The...

Nuk i dha “Topin e Artë”, ndaj “France Football” i kërkon...

Revista franceze “France Football”, në numrin e saj të fundit i ka kërkuar falje Andrés Iniestës për mosdhënien e një “Topi të Artë” në...

Emocionuese: Ky është mesazhi lamtumirës i Zidanes që ua dërgoi lojtarëve

Në emisionin e Cadena COPE, ‘El Partidazo’, gazetari Manolo Lama ka zbuluar disa detaje të lamtumirës së Zinedine Zidane me lojtarët pas largimit të...

Alisson refuzon Chelsea, dëshiron top klubin nga La Liga

Që Brazili pëson shumë pak gola meritat shkojnë edhe për të. Allison, gardiani i Romës me paraqitjen e tij në Botëror me fanellën e Seleçaos...

Dembele: Lamtumirë Barcelona!

Ousmane Dembele është duke konsideruar mundësinë e largimit nga Camp Nou, gjatë këtij afati kalimtar të verës. Ousmane Dembele nuk e ka mirëpritur ardhjen e...

Zidane jep lajmin e bujshëm: Do rikthehem të trajnoj

Zinedine Zidane ka rindezur zërat e merkatos për një rikthim të tij përsëri në pankinën e ndonjë skuadre. Tekniku francez ka folur për mediat spanjolle,...

Kthesë e madhe: Shikoni se ku po transferohet Griezmann

Atletico Madrid janë të gatshëm të transferojnë ,Antoine Griezmann te Manchester United për të shmangur një lëvizje ndaj rivalëve në Barcelonë, njofton Metro, përcjell...

Real Madrid mund të shkarkojë Zidane para përballjes me PSG

Dje në mbrëmje, drejtori i Real Madridit Zinedine Zidane pranoi se e ardhmja e tij varet nga ndeshjet e Ligës së Kampionëve kundër Psg. Sipas...

Barcelona e ngopur me lojtarin e tyre

Për të na ndihmuar klikoni në reklamat që ju shfaqen në këtë lajm, jemi një grup gazetarësh dhe këtë punë e bëjmë vullnetarisht dhe...

Manchester United përfundmisht nuk e transferon super-yllin

Manchester United më në fund ka vendosur se a do ta transferoj Antoine Griezmannin. “Djajtë e Kuq” përfundimisht kanë vendosur që mos ta transferojnë sulmuesin...