Tuesday, March 20, 2018

Ligat

Valon Berisha drejt klubit të madh spanjoll

Për të na ndihmuar klikoni në reklamat që ju shfaqen në këtë lajm, jemi një grup gazetarësh dhe këtë punë e bëjmë vullnetarisht dhe...

Ronaldo del kundër Icardit, Reali heq dorë nga transferimi i tij

Mauro Icardi ka hequr dorë nga ëndrra e Real Madridit pasi Cristiano Ronaldo nuk e dëshiron në skuadër. Sipas “Don Balon” presidenti i Madridit, Florentino...

Nuk është Messi as Ronaldo, ‘ylli’ skocez i befason të gjithë:...

Mbrojtësi i Liverpoolit, Andy Robertson i ka befasuar të gjithë pasi ka injoruar keq dyshen Messi-Ronaldo të cilët për një dekadë kanë ‘pushtuar’ botën...

Lewandowski-Real Madrid, lajmi i fundit

Bayern Munich kanë përjashtuar shitjen e sulmuesit Robert Lewandowski në Real Madrid këtë verë, sipas raporteve. Javën e kaluar, El Mundo Deportivo deklaroi se agjenti...

Allison apo De Gea, Reali i Madrid zgjedh portierin e të...

Për të na ndihmuar klikoni në reklamat që ju shfaqen në këtë lajm, jemi një grup gazetarësh dhe këtë punë e bëjmë vullnetarisht dhe...

Ronaldo – Perezit: Mos e blej Kane, por këtë yll nga...

Cristiano Ronaldo ka shqetësime rreth planeve të transferimeve të presidentit Florentino Perez këtë verë dhe i ka dhënë disa këshilla atij. Mbretërit janë të interesuar...

PSG dhe Real Madrid e mendojnë shkëmbimin e vitit

Për të na ndihmuar klikoni në reklamat që ju shfaqen në këtë lajm, jemi një grup gazetarësh dhe këtë punë e bëjmë vullnetarisht dhe...

Sensacioni i City-t kalon te Real Madrid? (VIDEO)

Fituesi i Kupës së Botës për grupmoshat u20, sensacioni i Manchester City, Phil Foden mund të numërohet si një nga futbollistët më të admiruar...

ZYRTARE: Klubi kinez ulë në stol ish-trajnerin e Real Madrid

Skuadra kineze, Dalian Yifang është bërë më trajner të ri. Klubi ka zyrtarizuar si trajner gjermanin e njohur, Bernd Schuster. 58-vjeçari ka luajtur për skuadra...

Ky vendim i Barcelonës nuk do t’i pëlqejë aspak Messit

Barça ka marrë një vendim shumë drastik, austriaku David Alaba nuk është më në planet e tyre. Josep Maria Bartomeu ka vendosur të bëjë një...