Kombëtaret

Lojë katastrofë, nuk do ta besoni notën për Lionel Messin

Kroacia e ka siguruar kalimin në raundin e 1/16 në Kupën e Botës pasi shkatërroi 3-0 Argjentinën. Lionel Messi gjatë gjithë 90 minutave qëndroi në...

Reagim epik, shikoni gjestin e Maradonës kur po shkatërrohej Argjentina (VIDEO)

Edhe tifozi më i çmendur nuk mund ta kishte parashikuar këtë fitore të pabesueshme të Kroacisë përballë Argjentinës së Lionel Messit. Ballkanasit kanë fituar me...

Kroacia turpëron Argjentinën (VIDEO)

Edhe tifozi më i Eshte tifozi më i çmendur nuk mund ta kishte parashikuar këtë fitore të pabesueshme të Kroacisë përballë Argjentinës së Lionel...

Pas golit, Kylian Mbappe hyn në histori të Francës

Franca ka marrë një fitore të vështirë por shumë të rëndësishme për kalimin në fazën tjetër. Golin e vetëm të takimit e shënoi Mbappe i...

Francë 1:0 Peru, ja kush është shpallur lojtari i ndeshjes

Franca ka arritur fitoren e dytë në Kampionatin Botëror “Rusi 2018”. “Gjelat” mposhtën me rezultat minimal 1 me 0 Kombëtaren e Perusë. Golin e vetëm në...

Formacionet zyrtare: Argjentinë – Kroaci

onte na pret një super-ndeshje prej orës 20:00. Argjentina dhe Kroacia zhvillojnë sfidën që mund të jetë vendimtare për kalimin e grupit. Tani skuadrat kanë publikuar...

Trajneri i Brazilit flet për dëmtimin e Neymarit dhe merr këtë...

Trajneri i Brazilit ka thënë se nëse Neymar do të ishte dëmtuar atëherë nuk do të vihet në rrezik për të luajtur në Kupën...

Klopp befason të gjithë: Ja përse na mungon Shqipëria në Kupën...

Jurgen Klopp e ka një arsye të fortë përse i mungon Shqipëria në Kupën e Botës. Në një postim në rrjetet sociale tekniku i Liverpoolit...

Beckham: Argjentinë – Angli do jetë finalja e Kupës së Botës

David Beckham ka parashikuar finalen e Botërorit duke thënë se Anglia dhe Argjentina do të takohen në finale. Ish-lojtari i Manchester United dhe Real Madridit...

Gjyqtari u akuzua se kërkoi fanellën e Ronaldos, shikoni çfarë bën...

FIFA nga ana tjetër në një deklaratë ka sqaruar pozicionin e arbitrit. Amrabat hapi shumë polemika me deklaratën e tij se arbitri i ndeshjes Marok-Portugali...