Friday, December 14, 2018

Kategoria Superiore

Frika nga kurdisjet, kompanitë e basteve bllokojnë ndeshjet në Shqipëri

Kampionati shqiptar është kuotuar javë pas jave në kompanitë shqiptare të basteve. Mirëpo, dje diçka e tillë nuk ka ndodhur. Shmangia e kuotimeve të ndeshjeve të...

Maqedonia, Shqipëria dhe Kosova nuk kanë shfrytëzuar fondet e FIFA-s

Federata e Futbollit të Maqedonisë, nuk ka shfrytëzuar 1.4 milion dollarë, para të cilat FIFA ia ka dedikuar Maqedonisë përmes programit të saj ‘FIFA...

Humb gjysmën e sezonit, pas dëmtimit ‘ylli’ i Kukësit mungon 6...

Besar Musolli mbyll zyrtarisht vitin 2018. Edhe pse pati një lloj shprese se dëmtimi në gju të mos ishte aq i rëndë, dje është...

Flamurtari me dy mungesa, Daja: Ndaj Partizanit vetëm për fitore…

Humbja më Skënderbeun ka lënë shije të hidhur të Flamurtari. Trajneri i kuqezinjve, Ilir Daja në prag të ndeshjes së sotme kundër Partizanit analizoi gjithçka...