Saturday, December 15, 2018

Europa League

Garcia zbulon arsyen e humbjes së Marseilles nga Atletico Madri

Rudi Garcia ka analizuar humbjen e skuadrës së tij nga Atletico Madrid. Trajneri i Olympique Marseille, Rudi Garcia ka analizuar humbjen e skuadrës së tij...

ZYRTARE: Futbollisti i Kosovës suspendohet nga futbolli deri më 2020, shkak...

Kujtojmë që Jashanica rezultoi pozitiv në testin anti-doping pas ndeshjes kundër Young Boys në Europa League. Edhe pse mbrojtësi kosovar shpresonte në një dënim minimal,...

Milan-Arsenal, formacionet e mundshme

Për të na ndihmuar klikoni në reklamat që ju shfaqen në këtë lajm, jemi një grup gazetarësh dhe këtë punë e bëjmë vullnetarisht dhe...

LAJMI I FUNDIT: Milan përjashtohet nga Europa League

Gjiganti italian Milan rrezikon të përjashtohet nga Europa League për sezonin e ardhshëm. Ky rrezik i përjashtimit vije pasi Elliott Management përpiqet të marrë...

Griezmann “shtang” Barcelonën: Shpresoj të fitojë edhe më shumë tituj me...

Griezmann pret edhe shumë tituj me Atleticon. Antoine Griezmann ka folur pas triumfit në finalen e Kupës së Evropës. Francezi deklaroi që kundërshtari ishte shumë i...

Parashikohet fituesi i super sfidës Atletico- Arsenal

Drejtori i Atletico Madridit, Clemente Villaverde, ka deklaruar se ndeshja ndaj Arsenalit do të jetë një sfidë shumë e hapur. I pari për aspektni sportiv...

PAOK 0-1 Chelsea, notat e lojtarëve

Chelsea e vijon ecurinë e fitoreve, këtë herë kundër grekëve të PAOK-ut në Europa League. "Blutë" performuan shkëlqyeshëm pavarësisht epërsisë minimale, duke e dominuar totalisht...

Mustafi vlerësohet me notë me shumë se sa Xhaka nga ‘Daily...

Arsenalit i kushtuan gabimet që bënë si në takimin e parë po ashtu edhe në sfidën e kthimit në Madrid dhe lëshuan rastin e...

Zbulohet skuadra e Milan për sfidën kundër Arsenal

Për të na ndihmuar klikoni në reklamat që ju shfaqen në këtë lajm, jemi një grup gazetarësh dhe këtë punë e bëjmë vullnetarisht dhe...

Mësohet edhe orari i super ndeshjes në Europa League mes Arsenalit...

Arsenali e pret Atleticon në “Emirates” me 26 prill, derisa i shkon në “Wanda Metropolitano” me 3 maj. Është hedhur shorti për fazën gjysmëfinale të...