Tuesday, March 20, 2018

Europa League

Arsenal – Milan, formacionet zyrtare

Arsenal dhe Milan takohen në Emirates me fillim nga ora 21:05. Kjo do të jetë ndeshja e kthimit në kuadër të rrethit 1/8 në Europa...

Dinamo Kiev – Lazio, formacionet zyrtare

Pas barazimit 2-2 në ndeshjen e parë në Olimpico, Lazio udhëton në Ukrainë për të zhvilluar ndeshjen e kthimit ndaj Dynamo Kiev. Futbollistët dalin në...

E konfirmon Wenger: Ky sulmues nuk luan ndaj Milanit

Menaxheri i Arsenalit, Arsene Wenger konfirmon se Alexandre Lacazette nuk do të jetë i aftë të përballet me Milanin nesër, transmeton Sovrani.info. “Disa lojtarë kanë...

Romagnoli: “Pësuam dy gola me gabime idiote”

Për të na ndihmuar klikoni në reklamat që ju shfaqen në këtë lajm, jemi një grup gazetarësh dhe këtë punë e bëjmë vullnetarisht dhe...

Dy golat e Valon Berishës ndaj Dortmund (VIDEO)

Për të na ndihmuar klikoni në reklamat që ju shfaqen në këtë lajm, jemi një grup gazetarësh dhe këtë punë e bëjmë vullnetarisht dhe...

Milan 0-2 Arsenal, notat e lojtarëve

Për të na ndihmuar klikoni në reklamat që ju shfaqen në këtë lajm, jemi një grup gazetarësh dhe këtë punë e bëjmë vullnetarisht dhe...

Dortmund – Salzburg, formacionet zyrtare

Për të na ndihmuar klikoni në reklamat që ju shfaqen në këtë lajm, jemi një grup gazetarësh dhe këtë punë e bëjmë vullnetarisht dhe...

Atletico Madrid – Lokomotiv Moscow, formacionet zyrtare

Për të na ndihmuar klikoni në reklamat që ju shfaqen në këtë lajm, jemi një grup gazetarësh dhe këtë punë e bëjmë vullnetarisht dhe...

Milan – Arsenal, formacionet zyrtare

Për të na ndihmuar klikoni në reklamat që ju shfaqen në këtë lajm, jemi një grup gazetarësh dhe këtë punë e bëjmë vullnetarisht dhe...

Europa League: Ja cilin ekip favorizojnë kompanitë e basteve

Për të na ndihmuar klikoni në reklamat që ju shfaqen në këtë lajm, jemi një grup gazetarësh dhe këtë punë e bëjmë vullnetarisht dhe...