Friday, December 14, 2018

Champions League

Portieri i Bayernit kërkon falje, por shikoni komentin epik të shokut...

Portieri i Bayern Munichut, Sven Ulrich konsiderohet si fajtori kryesor për eliminimin e skuadrës së tij në gjysmëfinalen e Champions Leagues. Në një reagim në...

Lajm i keq për Liverpool para finales kundër Real Madridit

Spanja, me super rezultate në garat evrpioane për klube. Perceptimi në futbollin botëror vazhdon të jetë që Premier Liga është më e forta në planet,...

Ky është synimi i Romës kundër Liverpool në Olimpico

Liverpool ka fituar në takimin e parë kundër Romës me rezultat 5-2. Normalisht në këtë ndeshje nuk ka përfunduar asgjë, por prap se prap skuadra...

E çuditshme çfarë ndodhi në ndeshjen Bayern Munich – Real Madrid

Statistikë e rrallë nga dueli mes Bayern Munichut dhe Real Madridit në "Allianz Arena". Bayern Munich krijoi shumë por u mposht në Allianz Arena nga...

Dikur shokë skuadre, sot De Rossi jep deklaratën e pabesueshme për...

Ish-shoku i skuadrës, De Rossi nuk ka kursyer fjalët e mëdha për Mohamed Salah, Mesfushori italian theksoi se pavarësisht se Salah ndëshkoi Romën, ai ndihet...

Ky ishte reagimi i portierit të Kosovës, Samir Ujkani-t kur Perotti...

Samir Ujkani ka uruar sulmuesin e Romës, Diego Perotti pas golit të tij nga penalltia në humbjen 5:2 nga Liverpool. Portieri i Përfaqësueses së Kosovës,...

Tifozi serb e shan me nënë Shaqirin, e papritur çka bën...

Lojtari kosovar Xherdan Shaqiri ka shkëlqen të mërkurën në ndeshjen e Ligës së Kampionëve, ku Liverpool e turpëroi keq skuadrën serbe të Crvena Zvezdas,...

Nëse Liverpooli shkon në finale të Ligës së Kampionëve, këta dy...

Liverpool është shumë afër që të kualifikohet në finale të Ligës së Kampionëve. E gjithë kjo pasi që skuadra e trajnerit Jurgen Klopp, ka fituar...

‘Bëjmë përmbysjen e madhe ashtu si ndaj Barçës’, deklarata që po...

Drejtori sportiv i Romës, Monchi, beson shumë se skuadra e tij do ta arrij ta bëjë të njëjtën gjë si kundër gjigantit spanjoll. “Është një...

Këto janë statistikat e pabesueshme të Liverpoolit kundër Romës

Në “Anfield Road” u luajt mbrëmjen e sotme gjysmëfinalja e parë e Champions League mes Liverpoolit dhe Romës, shkruan Syri.net. Liverpooli fitoi me rezultatin e...