Casillas befason gjithë botën me skuadrën e re

170
SHARE

Sipas “MLSsoccer.com”, Casillas do të transferohet te Chicago Fire.

Iker Casillas po mendon transferimin në SHBA.

Sipas “MLSsoccer.com”, Casillas do të transferohet te Chicago Fire.

Klubi dhe lojtari kanë shprehur interesim të përbashkët për bashkëpunimin.

Kontrata pritet të nënshkruhet së shpejti.

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.