Brozovic: Kjo është grinta e Interit

26
SHARE

Në përfundim të ndeshjes ndaj PSV, ku Interi fitoi me përmbysje, për mikrofonët e “Sky Sport” foli Marselo Brozovic.

Bëjmë gjithçka për të fituar, jemi të lumtur që morëm 3 pikë sot. Rëndësi ka që luftojmë, dhe jemi të përkushtuar. Kjo është grinta jonë. Duhet të vazhdojmë me këtë ritëm në Champions. Në rolin e ri që më ka vënë Spalletti ndihem komod, dhe duhet të vazhdoj me këtë performancë”, deklaroi Brozovic.

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.