Bristol City – Manchester City, formacionet zyrtare

33
SHARE

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes së dytë ndërmjet Bristol City dhe Manchester City në Carabao Cup.

Takimi i parë në ‘Etihad’ përfundoi me rezultat 2-1 në të mirë të ‘Citizens’, ndërsa sonte zhvillohet ndeshja e dytë në ‘Ashton Gate Stadium’ ku edhe vendoset se kush do të shkojë në finalen e kupës, transmeton Transferimet.net.

Formacionet zyrtare:

Bristol City: Steele, Wright, Flint, Magnusson, Brownhill, Pack, Smith, Walsh, Bryan, Paterson, Reid. Subs: Wollacott, Baker, Eliasson, Kent, Engvall, Taylor, Diédhiou.

Manchester City: Bravo, Walker, Stones, Otamendi, Zinchenko, Fernandinho, Bernardo, Silva (C), De Bruyne, Sané, Agüero

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.