Ben Arfa befason me skuadrën e re!

24
SHARE

Hatem Ben Arfa është shumë pranë transferimit te skuadra spanjolle Rayo Vallecano.

Ish playmakeri i Newcastle United u lirua nga kontrata me PSG dhe skuadra spanjolle pritet të marrë atë si transferi lirë, transmeton Transferimet.net.

Ben Arfa formën më të mirë e kaloi te Nice, por ai vendosi të transferohej tek PSG ku dhe dështoi të tregoj aftësit e tij./Transferimet.net/

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.