Befason Perisic: “Nëse Kovac më do në Bayern, atëherë…”

81
SHARE

Ivan Perisic thotë se mund të largohet nga Inter për Bayern Munich. “Nëse Niko Kovac më do, atëherë ai e di ku jam…”

Perisic ka punuar dy vite nën drejtimin e Kovac kur trajneri i Bayern ishte në krye të kombëtares Kroate, transmeton Transferimet.net.

“Unë në Bayern? Niko Kovac pati ndikim të madh tek unë,” tha anësori kroat për Sport Bild.

“Nëse ai më do, atëherë ai e di ku jam. Do të doja të luaja në Spanjë ose Angli një ditë, por Champions League është e para.

“Kam dëgjuar se disa klube më kërkojnë, por së pari duhet të bisedoj me Interin. Vetëm atëherë do të mund të marrë pjesë në negociata dhe të marrë një vendim.”

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.