Befasia e mëngjesit: Ramsey te Bayern Munchen

25
SHARE

Aaron Ramsey ka zgjuar interesim te Bayern Munchen.

Aaron Ramsey nuk dëshiron ta vazhdoj kontratën te Arsenali, andaj në janar do ta kërkoj largimin.

Bayern Munchen është duke e shikuar me shumë kujdes situatën e uellsianit, përcjell “lajmi.net”.

Skuadra gjermane po shpreson që ta marr Ramseyn me parametra zero, pasi kontrata e tij te Arsenali skadon në qershor të vitit 2019.

Por, bavarezët nuk do ta kenë të lehtë, pasi në garë është edhe, Juventusi, Liverpooli, Chelsea dhe Manchester United. /Lajmi.net/

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.