Bayerni rivalizon Arsenalin dhe Barçën për Pepen

31
SHARE

Bayern Munich është klubi i fundit që ka shprehur interesim për anësorin e Lille Nicolas Pepe

Siç raporton Fichajes, 23 vjeçari është njëri prej anësorëve më të mirë në Francë duke shënuar pesë gola në këtë sezon.

Barcelona, Arsenali dhe Everton thuhet se janë duke e kërkuar me ngulm sulmuesin nga Bregu i Fildishtë

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.