Bayern Munich – Monchengladbach, formacionet zyrtare

16
SHARE

Bayern Munich dhe B.Monchengladbach kanë publikuar formacionet zyrtare.

Ndeshja që starton në ora 18:30, do të zhvillohet në kuadër të javës së shtatë në Bundesligë, raporton “lajmi.net”.

Shikoni më poshtë formacionet zyrtare të të dyja skuadrave:

Bayern Munich:

Monchengladbach:

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.