Bayern Munchen merr vendim për të ardhmen e Renato Sanches

23
SHARE

Bayern Munchen ka zero interes për të rimarre Renato Sanches mbrapa nga huazimi i tmerrshëm në Swansea muajin e ardhshëm.

Mesfushori 20-vjeçar portugez arriti në Uellsin e Jugut me pritshmëri të madhe në gusht, pasi Paul Clement duket se ka tërhequr mjaft grushtin e shtetit, percjell Transferimet.net

Por talenti premtues ka kaluar një kohë të tmerrshme në stadiumin Liberty dhe është lënë në stol në javët e fundit.

Bosi i Bayernit Jupp Heynckes nuk ka ndërmend të sjellë Sanches përsëri në Bavari muajin e ardhshëm.
Ai i tha Bild: “Supozoj se Hasan Salihamidzic [Drejtori Sportiv] i ka folur atij në telefon.

“Jam i befasuar, nuk jam i shqetësuar për ta kthyer atë në Bayern.”

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.