Barcelona zgjedh katër kapitenët për sezonin e ri – Të gjithë nga La Masia, Messi i pari

41
SHARE

Klubi i madh spanjoll, Barcelona ka zgjedhur katër kapitenët e ekipit për sezonin e ri 2018/19.

Kampionati spanjoll do të nis së shpejti dhe skuadrat janë duke bërë përgatitjet e fundit para nisjes së sezonit të ri.

Njëra nga gjërat që duhet të rregullohen para nisjes së tij janë edhe zgjedhja e kapitenëve që do të përfaqësojnë skuadrën.

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.