Askush si Neymari! Shikoni çfarë ka bërë braziliani

27
SHARE

Neymar po i tregon cilësitë e tij të vërteta në këtë sezon.

Ylli brazilian kishte disa lëndime në sezonin e parë, por ky sezon ka filluar mbarë.

Neymar është duke shkëlqyer te PSG-ja, ndërsa ai ka filluar t’i përvetësoj disa rekorde, përcjell “lajmi.net”.

Braziliani ka bërë deri më tani 40 paraqitje, duke shënuar 38 gola dhe 20 asistime.

Neymar është aktualisht lojtari më i mirë në Francë, ndërsa shihet si njëri ndër top-pesë lojtarët më të mirë në botë. /Lajmi.net/

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.