Arsenal – West Ham, formacionet zyrtare

33
SHARE

Arsenal dhe West Ham ballafaqohen në kuadër të Carabao Cup në Emirates.

Dy klubet londineze u takuan një javë më parë në Premier League, ndeshje që përfundoi me barazim pa gola, transmeton Transferimet.net.

Ja formacionet zyrtare:

Arsenal: Ospina, Debuchy, Chambers, Holding, Kolasinac, Coquelin, Elneny, Willock, Walcott, Giroud, Welbeck

West Ham: Hart, Rice, Reid, Collins, Ogbonna, Cresswell, Masuaku, Obiang, Quina, Ayew, Hernandez.

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.