Arsenal – Chelsea, formacionet zyrtare

32
SHARE

Arsenal dhe Chelsea kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të gjysmëfinales së kthimit të Carabao Cup.

Kjo ndeshje do të zhvillohet në orën 21:00. Kujtojmë që takimi i parë mes tyre i luajtur në “Stamford Bridge” ka përfunduar pa gola.

Fituesi i këtij çifti do të diskutojë finalen me Manchester Cityn.

Image

Image

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.