Arsenal cakton çmimin për Bellerin

42
SHARE

Për të na ndihmuar klikoni në reklamat që ju shfaqen në këtë lajm, jemi një grup gazetarësh dhe këtë punë e bëjmë vullnetarisht dhe kemi nevoj për ndihmë financiare për mirëmbajtjen faqes.

Arsenali është i gatshëm të lejojë Hector Bellerin të largohet nga klubi këtë verë, nëse një ekip tjetër është i gatshëm të përputhet me vlerësimin e £ 50million të Gunners, raporton The Daily Mail.

Klubi i Londrës shpreson se largimi i mbrojtësit do t’i ndihmojë ata të kënaqen me një rindërtim veror, transmeton “Transferimet”.

Barcelona, Juventusi dhe Manchester City kanë treguar të gjitha interesim per 22-vjeçarin.

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.