Arrihet marrëveshja, superylli i Monaco nesër zyrtarizohet te klubi anglez

164
SHARE

L’Equipe raporton se AS Monaco dhe Leicester City kanë arritur marrëveshje me vlerë 14 milionë euro për transferimin e sulmuesit algjerian Rachid Ghezzal dhe marrëveshja do të zyrtarizohet nesër, transmeton Transferimet.net.

Ghezzal mbrëmë me sukses ka kaluar ekzaminimet mjekësore dhe është pajtuar me një kontratë katër-vjeçare që ka ofruar klubi anglez.

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.