5 skuadra kineze duan lojtarin e Milan!

110
SHARE

Spekulimet për transferime tani më kani filluar të shtohen edhe më shumë.

Sulmuesi i Milan, Nikola Kalinic si duket pritet të transferohet te liga kineze, shkruan Transferimet.net.

Kalinic iu bashkua Milanit verën e kaluar nga Fiorentina, por forma e mirë e Patrick Cutrone dhe Andre Silva ka bërë që lojtari të mendoj për të ardhmen e tij.

Për Kalinic nuk është vetëm një skuadër kineze, por më shumë se 5 skuadra kineze duan shërbimet e tij.

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.